Monitor 19" LCD EIZO FlexScan L768
Monitor 19″ LCD EIZO FlexScan L768. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):19
Diagonala:48 cm (19
Intensitate luminoasa:250 cd/m2
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1280 x 1024
Unghi vizibilitate H/V:178/178
Conectivitate:1 x D-Sub mini 15 pin
1 x DVI-D 24 pin
Standarde:TCO 03
Consum:40
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Eizo |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
HP EliteBook 650 G10 i5-1345U
Prețul inițial a fost: 4.399 lei.3.299 leiPrețul curent este: 3.299 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen13 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1200, 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |















Reviews
There are no reviews yet.