Monitor 21.5 inch LED LG E2211
Monitor 21.5 inch LED LG E2211. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):21.5
Diagonala:Tip display LED full HD
Intensitate luminoasa:250 (cd/mp)
Contrast:Contrast dinamic 5000000:1
Rezolutie optima:1920 x 1080
Unghi vizibilitate H/V:170/1160
Conectivitate:1 x VGA
1 x DVI
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | LG |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 2 Ani |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkPad T15 G1 i7-10610U
Prețul inițial a fost: 3.076 lei.2.529 leiPrețul curent este: 2.529 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Precision 7560 i7-11850H 32GB 1TB NVME NVidia RTX A4000 8GB
Prețul inițial a fost: 5.300 lei.4.485 leiPrețul curent este: 4.485 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Placă video | NVidia RTX A4000 8GB |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.