Monitor – Elo 1515L Alb 15 inch USB si Serial Touchscreen
Monitor – Elo 1515L Alb 15 inch USB si Serial Touchscreen. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):15
Diagonala:15 inch Touchscreen 1024 x 768 pixeli LCD
Intensitate luminoasa:250 cd/mp
Contrast:450:1
Rezolutie optima:1024 x 768 pixeli
Unghi vizibilitate H/V:140/115
Conectivitate:Semnal intrare: Mini D-Sub 15 pin VGA
Interfata serial pentru touch si interfata USB tip B integrata
Alte informatii:Semnal intrare: Mini D-Sub 15 pin VGA
Interfata serial pentru touch si interfata USB tip B integrata
OSD: DA
Plug & play: DA
Dimensiuni (W X H X D MM): 380x302x216mm
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z6 G4 2 x Platinum 8160 128GB DDR4 P4000 8GB
Prețul inițial a fost: 9.290 lei.8.375 leiPrețul curent este: 8.375 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 24 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 30 MB, 35 MB |
| Nuclee procesor | 24 Core – 48 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Serial, USB 3.1 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |















Reviews
There are no reviews yet.