Monitor – Fujitsu Siemens ScenicView B22W-5 ECO 22 inch
Monitor – Fujitsu Siemens ScenicView B22W-5 ECO 22 inch. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):22
Diagonala:22 inch LCD TFT 1680 x 1050 pixeli 16:10
Intensitate luminoasa:300 cd/mp
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1680 x 1050 pixeli
Rezolutie maxima:1680 x 1050 pixeli
Multimedia:Boxe integrate 2 x 1 W Montare perete VESA 100 x 100 mm
Unghi vizibilitate H/V:170/170 grade
Conectivitate:1 x VGA
1 x DVI
1 x Jack Audio 3.5 mm
Standarde:TCO 03
Alte informatii:Culoare Alb
Greutate cu stand 7.6 Kg
Dimensiuni fara stand 511 x 212 x 402 mm
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Fujitsu |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Conectivitate | Casti Audio, Difuzoare, DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Server HP ProLiant DL360 G10 2 x Xeon Deca Core Gold 5215
2.975 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 30.25MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 500W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |



















Reviews
There are no reviews yet.