Monitor LCD 19" – SAMSUNG SyncMaster 943T
Monitor LCD 19″ – SAMSUNG SyncMaster 943T. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):19
Diagonala:LCD display / TFT active matrix
Intensitate luminoasa:250.0 cd/m2
Contrast:1500:1 / 10000:1 (dynamic)
Rezolutie optima:1280 x 1024 / 75.0 Hz
Multimedia:ECRAN ROTATIV ; PICIOR REGLABIL INALTIME
Unghi vizibilitate H/V:178/178
Conectivitate:1.0 x VGA – 15 pin HD D-Sub (HD-15),
1.0 x DVI-D – 24 pin digital DVI
Consum:34.0 Watt
Alte informatii:Controls / Adjustments Brightness,
H/V position,
Color temperature,
Gamma correction,
Sharpness,
Color balance,
Contrast
Features Sync on Green,
MagicSpeed,
OSD-Digital Display Director,
MagicBright 3,
MagicTune,
MagicColor
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 19 inch |
| Marca | Samsung |
| Rezoluție | 1280×1024 |
| Tip Panou | LCD |
| Conectivitate | DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 7090 Mini PC i7-10700T win 10/11 Pro Gar. 3 ani
Prețul inițial a fost: 3.108 lei.2.389 leiPrețul curent este: 2.389 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.