Monitor LCD 22" Dell UltraSharp 2208WFP 22-inch Widescreen
Monitor LCD 22″ Dell UltraSharp 2208WFP 22-inch Widescreen. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):22
Diagonala:LCD display / TFT active matrix
Intensitate luminoasa:300 cd/m2
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1680 x 1050
Multimedia:Ecran Rotativ, Picior telescopic, HUB USB 4 porturi
Unghi vizibilitate H/V:170/170
Conectivitate:1 x DVI-D – 24 pin digital DVI ????
1 x VGA – 15 pin HD D-Sub (HD-15) ????
4 x Hi-Speed USB downstream – 4 pin USB Type A ????
1 x Hi-Speed USB upstream – 4 pin USB Type B
Standarde:TCO 03, TCO 99
Consum:75 W
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Conectivitate | DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z8 G4 2 x XEON Gold 6140 96GB DDR4 1TB NVMe
Prețul inițial a fost: 7.835 lei.7.049 leiPrețul curent este: 7.049 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 18 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 18 Core – 36 Tread |
| Memorie RAM | 96 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, DVI, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 12 luni |
| Stare Produs | Grad A |

















Reviews
There are no reviews yet.