Monitor Lenovo D221W 22 inch LCD Black
Monitor Lenovo D221W 22 inch LCD Black. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):22
Diagonala: WSXGA+ 1680 x 1050
Intensitate luminoasa: 300 cd/m
Contrast:Contrast Ratio: 700:1
Unghi vizibilitate H/V:176 / 176
Conectivitate:Interfaces/Ports:
DVI: DA
VGA: DA
Consum:45 WVESA standby
Alte informatii: Depth: 238.8 mm
Height: 406.4 mm
Weight (Approximate): 6.21 kg
Width: 515.6 mm
Preset display modes: 17On-Screen Display menu languages: English, French, German, Spanish, Italian, Japanese, Simplified Chinese
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Lenovo |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Tip Panou | LCD |
| Conectivitate | DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkStation P330 Mini Pc i5-9500T
Prețul inițial a fost: 1.519 lei.1.270 leiPrețul curent este: 1.270 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |















Reviews
There are no reviews yet.