Monitor Samsung SyncMaster 2443 24 inch
Monitor Samsung SyncMaster 2443 24 inch. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):24 inch
Diagonala:24 inch Tip ecran LCD Timp de raspuns 5 ms
Intensitate luminoasa:300 cd/mp
Contrast:Contrast tipic 50000:1
Rezolutie optima:1920 x 1200 pixeli
Unghi vizibilitate H/V:170° / 160° grade
Conectivitate:Conectivitate
VGA Da
DVI Da
Alte informatii: Caracteristici Fizice
Greutate cu stand 10 Kg
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920t i3-9100 Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 1.071 lei.739 leiPrețul curent este: 739 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, USB C, VGA |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.