Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Dell Precision 7560 i7-11850H 32GB 1TB NVME NVidia RTX A4000 8GB
HP ZBook Fury 15 G7 Hexa Core i7-10850H 32GB DDR4 NVidia Quadro RTX 3000 6GB
Dell Precision 5560 i7-11850H NVidia RTX A2000 4GB 32GB 15.6 inch 4K
Dell Precision 3630 MT i7-9700K RTX 2080 8GB
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen Elo 1515L 15 inch
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i5-8500T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A3000 6 GB
Multifunctionala Brother MFC-8380DN
Format:A4
Viteza la printare:30 pagini/minut (viteza f buna de imprimare)
Rezolutie la printare:1200 x 600 dpi
Interfata:USB 2.0; retea
Alimentare hartie:250 cloli
Duplex (fata/verso):Duplex automat
Caracteristici:Imprimanta, Copiator, Fax, Scaner, Duplex, Retea
Tehnologie: Laser
Functii: Imprimanta, Copiator, Fax, Scaner
Format: A4, Letter, ISOB5, A5, A5(Long Edge), ISOB6, A6, Executive
Consum maxim: 570 W
Greutate: 15 kg
Dimensiuni: 390 x 443 x 442 mm
Greutate hartie suportata: 60 – 163 g/m²
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Produse similare
Server HP ProLiant ML30 G9 Tower E3-1270 v6
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Stocare | 3TB, 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Hexa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB Type C |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower E-2276G
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X500W |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Lenovo ThinkPad T560 i5-6200u
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell OptiPlex 5070 Micro PC i5-8400t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell OptiPlex 5060 Micro PC i3-8100t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt. Win 11 Home/Pro |















Reviews
There are no reviews yet.