Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P620
Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P620. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 3700 MHz Intel Xeon W-2145 Processor 11M Cache, 3.70 GHz Max Turbo Frequency 4.50 GHz
Memorie RAM:64 GB DDR4
Unitate Stocare::512GB SSD
Placa Video:NVidia Quadro P620 2GB GDDR5 128-bit 4 x Mini DisplayPort
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Rj-45
8 x USB 3.0
2 x USB 2.0
4 x Audio
2 x PS2
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:2 x PCI Express x16 3.0
1 x PCI Express x8 3.0
2 x PCI Express x4 3.0
1 x PCI
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB max 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.