Placa Video Asus NVidia GeForce GT 240 Silent 1GB GDDR3 128-bit
Placa Video Asus NVidia GeForce GT 240 Silent 1GB GDDR3 128-bit. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Placa Video:Asus NVidia GeForce GT 240
Rezolutii suportate:2560×1600
Caracteristici:Producator: ASUS/ NVidia OEM
Model: ENGT240 Silent
Chipset grafic: GeForce GT 240
Memorie: 1GB GDDR3 128-bit
PCI Express x16
1 x DVI
1 x HDMI
1 x VGA
D-Sub Max Resolution : 1920×1020
DVI Max Resolution : 2560×1600
OpenGL 3.3
DirectX 10.1
Shader model 4.0
Cooler pasiv
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | Asus |
| Capacitate Video GB | 1 GB |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Dell 3070 Tower i3 Gen9 Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 985 lei.765 leiPrețul curent este: 765 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.