1.469 lei
Sub-total: 1.469 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 i7-1270P – 32GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – 16 inch Full HD+ IPS
HP EliteDesk 800 G4 MT i7-8700
Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 i7-1185G7 – 32GB DDR4 – NVIDIA T500 4GB – Display NOU Full HD
Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 i7-10610U 16GB DDR4 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P520 2GB – Display NOU Full HD
Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 Touchscreen i7-10610U NVIDIA Quadro P520 2GB
Laptop Workstation Dell Precision 7670 i9-12950HX NVIDIA RTX A4500 16GB
Laptop Workstation Dell Precision 5570 i7-12800H – 32GB DDR5 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA RTX A2000 8GB
Workstation Dell Precision 7560 i7-11850H – 64GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA RTX A4000 8GB
1.469 lei
Sub-total: 1.469 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Placa video – Nvidia Quadro FX 3400 256MB 256bit
Placa video – Nvidia Quadro FX 3400 256MB 256bit. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Caracteristici:Model Nvidia Quadro FX 3400
PCI Express x16
Cooler activ
2 x DVI
1 x SVideo
RAMDAC 400 MHz
256MB GDDR3 SDRAM 256-bit
OpenGL 1.5
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 256 MB |
| Garantie | 1 sau 2 Ani |
Produse similare
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i7-10700 GeForce RTX 2070 8 GB DDR6 256 biti
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Video MSI GeForce RTX 2080 Ti AERO 11GB GDDR6 352-bit
2.609 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | MSI |
| Capacitate Video GB | 11 GB |
| Garantie | 1 An |
Placa Video Lenovo GeForce GTX 1080 8GB GDDR5 256-bit
| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia Lenovo |
| Capacitate Video GB | 8 GB |
| Garantie | 1 An |
HP EliteDesk 800 G3 Mini PC i5-7500t gen7
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Placă video | Integrata |
| Clasificare Produse | Grad A |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Stocare | 3TB, 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Hexa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB Type C |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Placa video – NVIDIA Quadro M4000 8GB GDDR5 256 bit
| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 8 GB |
| Garantie | 1 An |
















Reviews
There are no reviews yet.