Placa video – NVIDIA Quadro K2000, 2GB GDDR5 128-bit
Placa video – NVIDIA Quadro K2000, 2GB GDDR5 128-bit. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Placa Video:NVIDIA Quadro K2000 2GB GDDR5 128-bit
Caracteristici:PCI Express 2.0 x16
Quadro 2000
1 x DVI; 2 x DisplayPort
Cooler activ
2GB GDDR5 128-bit
Rezolutie maxima 3840×2160 (DP – 60Hz)
OpenGL 4.4
DirectX 11
Mosaic Technology
SLI Multi-OS Technology
Nvidia CUDA Architecture
Garantia oferita se poate prelungi cu 12 luni pentru + 5 % si cu 24 luni pentru +10%
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 2 GB |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 3080 Mini PC i5-10500T Win 10/11 Pro
Prețul inițial a fost: 2.087 lei.1.795 leiPrețul curent este: 1.795 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.