Placa video profesionala Nvidia Quadro FX 1800 768MB DDR3 192-bit
Placa video profesionala Nvidia Quadro FX 1800 768MB DDR3 192-bit. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Caracteristici:Denumire: Placa video profesionala HP Quadro FX 1800 768MB DDR3 192-bit
Interfata: PCI Express x16
Rezolutie maxima: 2560×1600 pixeli
Chipset: nVidia Seria: Quadro FX
Tip memorie: GDDR3
Dimensiune memorie: 768 MB
BUS memorie: 192 bit
Latime banda memorie: 38.4 GB/sec
3D API
Suport DirectX 10
Suport OpenGL 3.0
Porturi:
DVI: 1
Display port: 2
Racire
Sistem racire Activ
Tehnologii NVIDIA PhysX ready
Garantia oferita se poate prelungi cu 12 luni pentru + 5 % si cu 24 luni pentru +10%
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 768 MB |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
HP Z2 G5 Tower i7-10700 P5000 16GB GDDR5X
Prețul inițial a fost: 6.985 lei.5.935 leiPrețul curent este: 5.935 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.