POS All in ONE Dell Optiplex 780 USFF i3
POS All in ONE Dell Optiplex 780 USFF i3. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel Core i3-2100 Processor 3M Cache, 3.10 GHz
Memorie RAM:2 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15
Diagonala:Monitor Touchscreen PREH MCI cu MSR inclus 15 inch Active matrix TFT LCD touchscreen 1024 x 768 pixeli : conexiune USB
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:7 USB 2.0
1 Serial
1 PS/2 keyboard
1 PS/2 mouse
1 DisplayPort
1 VGA
1 microphone/headphone jack
1 line in
1 line out
1 RJ-45
Carcasa Model/Tip:All-in-ONE
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Recomandat pentru a functiona monitorul ca windows-ul (xp,7,10) sa fie pe 32 biti
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Mini PC Dell OptiPlex 7090 i5-10500
Prețul inițial a fost: 1.995 lei.1.695 leiPrețul curent este: 1.695 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip stocare | nvme |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.