POS HP Compaq 8000 ELITE USDT Touch ELO 1515L
POS HP Compaq 8000 ELITE USDT Touch ELO 1515L. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2700 MHz Intel Pentium Processor E5400 2M Cache, 2.70 GHz, 800 MHz FSB
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::160 GB SATA sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15
Diagonala:15 inch Touchscreen Elo 1515L Rezolutie 1024 x 768 pixel Interfata Serial, USB GRAD A
Placa Video:Intel GMA 4500
Retea:Gigabit Ethernet;
Conectivitate:1 x RJ45
10 x USB 2.0 (4 pe fata + 6 pe spate)
2 x PS2
1 x DisplayPort
1 x VGA
4 x Audio (2 pe fata + 2 pe spate)
Carcasa Model/Tip:All In ONE
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA! GRAD A
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu alimentare, tastatura, nouse
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Prețul inițial a fost: 1.995 lei.1.695 leiPrețul curent este: 1.695 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| OS: | Opt. Win 11 Home/Pro |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 17 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Rezoluție | 1280×1024 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Tip stocare | 2.5 inch |














Reviews
There are no reviews yet.