Renew Dell Inspiron 13 5378 2-in-1
Renew Dell Inspiron 13 5378 2-in-1. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2400 MHz Intel Core i3-7100U Processor 3M Cache, 2.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR4
Unitate Stocare::128 Gb SSD
Diagonala (Inch):13.3
Diagonala:13.3inch FHD Touch (1920×1080)
Touchscreen:DA
Retea:WIFI 802.11 a/b/g/n
Conectivitate:1 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x HDMI
Starea produsului:PERFECTA! (ReNew)
Altele:Multimedia
Cititor de carduri Da
Tastatura numerica Nu
Tastatura iluminata Da
Audio
Microfon incorporat Da
Iesire casti Da
Intrare audio Da
Intrare microfon Da
Difuzoare integrate Da
Alimentare
Tip baterie Li-Ion
Numar celule 3 celule
Putere acumulator 42 Whr
Alte caracteristici
Dimensiuni 324 x 224.7 x 19.5 mm
Greutate 1.68 kg
Culoare Gri
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | SSD |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Fujitsu ESPRIMO P558 i3-9100 Win10/11Pro Garantie 3 ani
Prețul inițial a fost: 924 lei.765 leiPrețul curent este: 765 lei. TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.