Server – HP Proliant DL580 G7 2xDeca Core
Server – HP Proliant DL580 G7 2xDeca Core. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 10 x 2000 MHz E7-4850 Intel Xeon DECA Core Processor E7-4850 24M Cache, 2.00 GHz, 6.40 GT/s Intel® QPI
Memorie RAM:128Gb DDR3 ECC
Unitate Stocare::2x256Gb SSD NOU; Max 8 HDD 2.5 inch
Retea:4 Gigabituri integrate (HP NC375i Quad Port Gigabit Server Adapter)
Conectivitate:Raid: DA; P410i FBWC Controller
Surse alimentare: 4x1200W
Sine pentru rack: GRATUIT!
Nr. porturi LAN:4
Nr. USB spate:2
Nr. USB fata:2
Porturi RJ-45:5
Carcasa Model/Tip:Rack
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Cache L2 Procesor | 24MB |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR3 ECC |
| Format Stocare | Nespecificat |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 4 x 1200W |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Fara OS |
| Producator procesor | Intel |
| Model procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 22 Core (HT-44 Thread) |
| Numar procesoare | (2) doua procesoare |
| Tip memorie | DDR 4 ECC |
| Interfata mediu stocare | SAS |
| Unitati stocare suportate | Peste 10 |
| Format mediu stocare | 2,5 inch |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Porturi - Interfete I/O | Serial USB 2.0 USB 3.0 VGA |
| Interfete retea | 10Gbps SFP Lan 10 GB |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 2 |
| Porturi SFP-GBIC | 2 |
| Stare produs | Reconditionat |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Tip carcasa | 2U |
| Putere sursa | 1100W |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M70Q Tiny i3-10100t
Prețul inițial a fost: 1.717 lei.1.339 leiPrețul curent este: 1.339 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.