Server Rack 2U – DELL Poweredge R820 8 x SFF
Server Rack 2U – DELL Poweredge R820 8 x SFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 16 x 2700 MHz Intel OCTA Xeon Processor E5-4650 20M Cache, 2.70 GHz, 8.00 GT/s Intel?? QPI
Memorie RAM:128GB DDR3ECC REG
Unitate Stocare::4x900GB SAS 2.5 inch
Retea:2 x Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate:H710 Raid Ctrl , RACK 2U, 2xLAN1000, 2x1100W PSU
Carcasa Model/Tip:2U
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X1100W |
| Marca | Dell |
| Stocare | 1.2 TB |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 4 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR3ECC REG |
| Format Stocare | SAS 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
















Reviews
There are no reviews yet.