Server Rack 2U – Dell PowerEdge R720 8XLFF Configureaza
Server Rack 2U – Dell PowerEdge R720 8XLFF Configureaza. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
POS:2 x 12 x 2100 MHz Intel HEXA Core Intel Xeon Processor E5-2620 v2 15M Cache, 2.10 GHz Max Turbo Frequency 2.60 GHz sau 2 x 24 x 2700 MHz Intel 12 core Xeon Processor E5-2697 v2 30M Cache, 2.70 GHz
Memorie RAM:32/64/128 GB DDR3 ECC REG sau vezi upgrade
Unitate Stocare::2 x 3TB SAS sau vezi upgrade
Retea:2 x LAN 1000, 2 x PSU, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate:RACK 2U, 2xLAN1000, H700 Raid Controller sau H710 Raid Ctrl
Carcasa Model/Tip:Server 2U
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Vezi alte configuratii
Garantie 1 an standard
Garantie 2 ani + 5%
Garantie 3 ani + 10%
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Cache L2 Procesor | 15MB, 30MB |
| Memorie RAM | 32 GB max 128 GB |
| Tip memorie | DDR3 ECC |
| Format Stocare | Nespecificat |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | Nespecificat |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| OS: | Fara OS |
| Producator procesor | Intel |
| Model procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 22 Core (HT-44 Thread) |
| Numar procesoare | (2) doua procesoare |
| Tip memorie | DDR 4 ECC |
| Interfata mediu stocare | SAS |
| Unitati stocare suportate | Peste 10 |
| Format mediu stocare | 2,5 inch |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Porturi - Interfete I/O | Serial USB 2.0 USB 3.0 VGA |
| Interfete retea | 10Gbps SFP Lan 10 GB |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 2 |
| Porturi SFP-GBIC | 2 |
| Stare produs | Reconditionat |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Tip carcasa | 2U |
| Putere sursa | 1100W |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920t i5-9500 Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 1.441 lei.1.095 leiPrețul curent este: 1.095 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB C, VGA |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core, 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.