Server Rack 2U – Dell PowerEdge R730XD 12 x LFF sau 14 sff
Server Rack 2U – Dell PowerEdge R730XD 12 x LFF sau 14 sff. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 28 x 2000 MHz Intel 2 x 14 Core Intel Xeon Processor E5-2680 v4 35M Cache, 2.40 GHz sau 2 x 28 x 2000 MHz Intel 2 x 14 Core Xeon Processor E5-2690 v4 35M Cache, 2.60 GHz 2 procesoare instalate + 200 lei
Memorie RAM:32GB-1TB GB DDR4 ECC REG contacteaza pentru upgrade
Unitate Stocare::alege pana la 12 HDD/SAS/SSD si 2 x 2.5 inch sau 14 x 2.5 inch
Retea:2 x Rj-45 Gigabit X540 + 2 x Rj-45 10Gbps I350
Conectivitate:PERC H730P Mini – 2GB , RACK 2U, iDRAC 8, 2x PSU 750W
VGA: 2
USB 2.0: 4
LAN (RJ-45): 4
SERIAL: 1
iDRAC 8 Enterprise
Carcasa Model/Tip:Server 2U
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:12 x LFF (suporta maxim 12 x 3.5″ HDD)
CHIPSET Intel C610
SLOTURI MEMORIE: 24
PLACA DE RETEA (LAN): 2x 1GBe + 2x 10GB SFP+
adauga 32GB DDR4 ECC Reg. 2x16GB (+ 225,00 lei)
adauga 64GB DDR4 ECC Reg. 2x32GB (+ 410,00 lei)
adauga 128GB DDR4 ECC Reg. 4x32GB (+ 820,00 lei)
adauga 192GB DDR4 ECC Reg. 6x32GB (+ 1.230,00 lei)
adauga 256GB DDR4 ECC Reg. 8x32GB (+ 1.640,00 lei)
adauga 384GB DDR4 ECC Reg. 12x32GB (+ 2.460,00 lei)
adauga 512GB DDR4 ECC Reg. 16x32GB (+ 3.280,00 lei)
adauga 512GB DDR4 ECC Reg. 8x64GB (+ 3.560,00 lei)
adauga 768GB DDR4 ECC Reg. 24x32GB (+ 4.920,00 lei)
adauga 768GB DDR4 ECC Reg. 12x64GB (+ 5.340,00 lei)
adauga 1TB DDR4 ECC Reg. 16x64GB (+ 7.120,00 lei)
73GB SAS 3.5″ fara caddy (+ 30,00 lei)
146GB SAS 3.5″ fara caddy (+ 45,00 lei)
500GB SATA 3.5″ fara caddy (+ 30,00 lei)
1TB SATA 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 95,00 lei)
2TB SAS 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 80,00 lei)
4TB SATA 3.5″ fara caddy (+ 220,00 lei)
4TB SAS 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 180,00 lei)
6TB SAS 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 225,00 lei)
8TB SAS 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 410,00 lei)
10TB SATA 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 430,00 lei)
10TB SAS 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 485,00 lei)
12TB SATA 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 500,00 lei)
Caddy HDD 3.5″ (+ 50,00 lei)/BUC
Caddy HDD 2.5″ (+ 50,00 lei)
Se pot monta maxim 12 hard disk-uri SAS/SATA de 3.5 inci in caddy-uri de 3.5 inci SAU 12 hard disk-uri SAS/SATA de 2.5 inci in caddy-uri de 3.5 inci si 2 hard disk-uri SAS/SATA de 2.5 inci in caddy-uri de 2.5 inci
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Cache L2 Procesor | 35MB |
| Memorie RAM | 0 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | Nespecificat |
| Conectivitate | Rj-45, Serial, USB 2.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 750W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
| Producator procesor | Intel |
| Model procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 22 Core (HT-44 Thread) |
| Numar procesoare | (2) doua procesoare |
| Tip memorie | DDR 4 ECC |
| Interfata mediu stocare | SAS |
| Unitati stocare suportate | Peste 10 |
| Format mediu stocare | 2,5 inch |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Porturi - Interfete I/O | Serial USB 2.0 USB 3.0 VGA |
| Interfete retea | 10Gbps SFP Lan 10 GB |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 2 |
| Porturi SFP-GBIC | 2 |
| Stare produs | Reconditionat |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Tip carcasa | 2U |
| Putere sursa | 1100W |

















Reviews
There are no reviews yet.