Server Rack HP Proliant DL360 G5 Dual Core Xeon E5150 2.66 GHz
Server Rack HP Proliant DL360 G5 Dual Core Xeon E5150 2.66 GHz. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:Intel Xeon Dual Core 5150 2.66 GHz, 4 MB L2 Cache, FSB 1333 MHz, 64 bit
Alege Model Procesor:Intel Xeon Dual Core
Memorie RAM:8 GB DDR2-ECC
Unitate Stocare::2 x 73 GB SAS 10000 rpm
Placa Video:32 MB ON BOARD Dedicat ATI ES1000
Unitate optica:CD-ROM
Retea:wireless: Da; RJ-45 – 2 porturi
Conectivitate:Porturi:
USB 2.0: 4
RJ-45: 2
VGA: 1
Serial: 1
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:Perfecta!
Altele:Sistem de operare suportate:
– Microsoft Windows 2000 Server
– Microsoft Windows Server 2003
– Novell NetWare
– Linux (Red Hat, SuSE, UnitedLinux)
– Solaris 10 32/64-bit
– VMware Virtualization Software
Mai multe detalii:Tip sursa:1 + 1 Redundant, Putere: 2 x 700 W;
CD-ROM, RAID, 2 SURSE
Caracteristici speciale:
HP Smart Array E200i/64MB Controller (RAID 0/1/1+0)
iLO Standard and HP Systems Insight Manager (SIM)
Dimensiuni:
(W x D x H)426 x 692 x 432 mm
Sistem de operare:Fara sistem de operare (Alege sitem de opereare la cel mia mic pret)
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X700W |
| Marca | HP |
| Stocare | nespecificat |
| Tip Carcasa | nespecificat |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | nespecificat |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | nespecificat |
| Format Stocare | SAS 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |













Reviews
There are no reviews yet.