SISTEM PC – DELL OptiPlex GX745 Tower
SISTEM PC – DELL OptiPlex GX745 Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 1860 MHz Intel Core 2 Duo Processor E6300 (2M Cache, 1.86 GHz, 1066 MHz FSB)
Alege Model Procesor:Intel Core 2 Duo
Memorie RAM:2 GB DDR2 sau 4 GB (vezi pgrade)
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel GMA 3000 – 224 MB
Unitate optica:DVD
Retea:DA
Conectivitate:Porturi 1 x RJ4510/100/1000
8 x USB 2.0(2 pe fata + 6 pe spate)
2 x PS2
1 x Paralel
1 x Serial
Sunet:Da
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:Perfecta!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | Paralel, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
















Reviews
There are no reviews yet.