WorkStation – Dell Precision T3600
WorkStation – Dell Precision T3600. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 2500 MHz Intel HEXA Xeon Processor E5-2640 15M Cache, 2.50 GHz, 7.20 GT/s Intel???? QPI
Memorie RAM:16 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::240GB SSD
Placa Video:NVidia GeForce 605 DP 1GB GDDR3 64-bit 1 x DisplayPort, 1 x DVI
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 – Microphone
1 – Headphone
8 – USB 2.0
2 – USB 3.0
2 – PS2
1 – Serial
1 – RJ45
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 1 |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.