Calculator HP Tower Z200
Calculator HP Tower Z200. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2800 MHz Intel Xeon Quad Core Processor X3460 8M Cache, 2.80 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::2 x 250 GB
Placa Video:Intel HD Graphics
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Integrated Gigabit Ethernet 10/100/1000
Conectivitate:- 8 x USB,
– 2 x PS2,
– 1 x DVI,
– 1 x DisplayPort,
– 1 x RJ-45,
– 3 x audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Soundcard HD Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.