Workstation HP Z620 2 x QUAD Core
Workstation HP Z620 2 x QUAD Core. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 4 x 1800 MHz Intel QUAD CORE Xeon Processor E5-2603 10M Cache, 1.80 GHz, 6.40 GT/s Intel???? QPI doua procesoare instalate
Memorie RAM:16GB ECC UDDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::2 x 500GB
Placa Video:NVIDIA K4000 3gb ddr5- 192 bit
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
1 x line in
1 x line out/headphone
1 x headphone
2 x microphone
2 x IEEE 1394a
2 x RJ-45
4 x USB 3.0
5 x USB 2.0
Sloturi
2 x PCIe Gen3 x16
1 x PCIe Gen3 x8
1 x PCIe Gen2 x8
1 x PCIe Gen2 x4
1 x PCI
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Integrated Intel 82579
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni (W x D x H mm):
17.15 x 46.48 x 44.45 cm
Greutate (Kg):
15.5 kg
Bay-uri
Internal:3 x 3.5
External: 2 x 5.25
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 10 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Unitate Optica | DVD-RW |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 5060 Micro PC i5-8400t
Prețul inițial a fost: 1.495 lei.1.269 leiPrețul curent este: 1.269 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.