Workstation HP Z4 G4 Intel i9-9920X Quadro P2200 Windows 10/11 Pro 3 Ani Garantie
Workstation HP Z4 G4 Intel i9-9920X Quadro P2200 Win 10/11 Pro 3 Ani Garantie. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:24 x 3500 MHz Intel 12 Core i9-9920X X-series Processor 19.25M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:32/64 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro P2200 5GB GDDR5X 160-bit. 4 x DisplayPort
Retea:2 x Intel i219LM + i210AT – 10/100/1000Gbps
Conectivitate:2 x PS/2
10 x USB 3.0/3.1/3.2
2 x LAN (RJ-45)
2 x AUDIO
1 x Serial port (DB9)
2 x Firewire
2 x SLOTURI PCIe x16 Gen 3.0
1 x SLOTURI PCIe x8
2 x SLOTURI PCIe x4
2 x SLOTURI M.2
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:NUMAR DE SURSE INSTALATE: 1 x PSU
CABLU DE ALIMENTARE: Inclus
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB 3.2 |
| Procesor (CPU) | Core I9 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 12 Core – 24 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.