Workstation HP Z400
Workstation HP Z400. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3060 MHz Intel QUAD Core i7-950 Processor 8M Cache, 3.06 GHz, 4.80 GT/s Intel QPI
Memorie RAM:12 GB DDR3
Unitate Stocare::160 GB 10K sau vezi upgrade
Placa Video:Nvidia Quadro NVS 300 512MB, 64-bit
Unitate optica:DVDRW
Retea:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
– 1 x RJ4510/100/1000
– 8 x USB 2.0(2 pe fata + 6 pe spate)
– 2 x PS2
– 1 x Paralel
RAID Level RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5
Sli suport – suporta 2 placi video PCI express
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Hexa Core |
| Generatie Procesor | Core i7 |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Conectivitate | Paralel, Retea (RJ-45), VGA |
| Unitate Optica | DVD-RW |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i3-9100t
Prețul inițial a fost: 1.039 lei.779 leiPrețul curent este: 779 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, VGA, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.