Workstation HP Z620 Octa Core RX470 8GB
Workstation HP Z620 Octa Core RX470 8GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 2600 MHz Intel Octa Core Xeon Processor E5-2670 20M Cache, 2.60 GHz, 8.00 GT/s Intel???? QPI Max Turbo Frequency 3.30 GHz
Memorie RAM:32 GB DDR3
Unitate Stocare::256GB SSD sau vezi upgrade
Placa Video:AMD RX 470 GDDR5 8 GB 256 biti 1 x DVI
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
1 x line in
1 x line out/headphone
1 x headphone
2 x microphone
2 x IEEE 1394a
2 x RJ-45
4 x USB 3.0
5 x USB 2.0
Sloturi
2 x PCIe Gen3 x16
1 x PCIe Gen3 x8
1 x PCIe Gen2 x8
1 x PCIe Gen2 x4
1 x PCI
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Integrated Intel 82579
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni (W x D x H mm):
17.15 x 46.48 x 44.45 cm
Greutate (Kg):
15.5 kg
Bay-uri
Internal:3 x 3.5
External: 2 x 5.25
Controller Raid integrat SATA 3 GB/s, RAID 0, 1, 5, 10.
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Unitate Optica | DVD-RW |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.