Workstation HP Z8 G4 2 x XEON 2 x Gold 6136 Win10/11 Pro Garantie 3 ani
Workstation HP Z8 G4 2 x XEON 2 x Gold 6136 Win10/11 Pro Garantie 3 ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 48 x 3000 MHz Inte 12 CoreXeon Gold 6136 Processor24.75M Cache, 3.00 GHz
Memorie RAM:128 GB DDR4 MAX 768 GB
Unitate Stocare::512Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro P5000 16GB GDDR5X 256-bit 4 x DisplayPort, 1 x DVI-D
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Audio: 2
Display port: 4
DVI:1
Retea (RJ45): 2
Serial port (DB9): 1
USB 3.2 Gen 1: 10
Carcasa Model/Tip:TOWER
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Bays 2.5 inch:4
Culoare: Negru
Dimensiuni: 165 x 442.6 x 445.4 mm
Forma carcasa:Middle Tower
Greutate (Kg): 13.9
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Twelve Core, 2 x Intel Xeon 18 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 12 Core – 24 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z8 G4 2 x XEON 2 x Gold 6136 Win10/11 Pro Garantie 3 ani
Prețul inițial a fost: 13.933 lei.12.939 leiPrețul curent este: 12.939 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Twelve Core, 2 x Intel Xeon 18 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 12 Core – 24 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |

















Reviews
There are no reviews yet.