Workstation – Lenovo P510 14 Core E5-2680 v4 M4000
Workstation – Lenovo P510 14 Core E5-2680 v4 M4000. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:28 x 2400 MHz Intel Xeon 14 core Processor E5-2680 v4 35M Cache, 2.40 GHz
Memorie RAM:32/64 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD sau 1 TB SSD vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 256-bit 4 x DisplayPort
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
1 x RJ45
8 x USB 3.0
4 x USB 2.0
1 x Serial
4 x Audio
2 x PS2
Sloturi PCI:
1 x PCIe x1
2 x PCIe x4
2 x PCIe x16
1 x PCI
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 14 Core – 28 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.