Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P4000 8 GB
Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P4000 8 GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 3700 MHz Intel Xeon W-2145 Processor 11M Cache, 3.70 GHz Max Turbo Frequency 4.50 GHz
Memorie RAM:128 GB DDR4 ECC REG sau cntacteaza pentru upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD
Placa Video:NVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 256-bit 4 x DisplayPort
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Rj-45
8 x USB 3.0
2 x USB 2.0
4 x Audio
2 x PS2
Sloturi PCI:
2 x PCI Express x16 3.0
1 x PCI Express x8 3.0
2 x PCI Express x4 3.0
1 x PCI
2 x M.2 NVMe (Stocare)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC662
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Hexa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB max 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z4 G4 Intel Xeon W-2145 GTX 1080 8GB
Prețul inițial a fost: 4.505 lei.4.280 leiPrețul curent este: 4.280 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Lenovo Thinkpad L590 15.6 FHD i5-8365U
Prețul inițial a fost: 1.878 lei.1.465 leiPrețul curent este: 1.465 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A+ |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.