Workstation Lenovo ThinkStation S30
Workstation Lenovo ThinkStation S30. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3700 MHz Intel QUAD Xeon Processor E5-1620 v2 10M Cache, 3.70 GHz
Memorie RAM:32 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD + 1TB HDD sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro K4000 3GB GDDR5 192-bit 2 x DisplayPort, 1 x DVI
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Sloturi:
– 1 X PCIe x4
– 3 x PCIe x16
– 1 x PCI
Porturi:
– 1 x RJ45
– 12 x USB 2.0 (2 pe fata + 10 pe spate)
– 1 x Serial
– 5 x Audio (2 pe fata + 3 pe spate)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 1 TERA, 256 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 10 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 3 |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0 |
| Unitate Optica | DVD-RW |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.