Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
Lenovo ThinkStation P520c W-2145 64GB DDR4 512GB SSD – RTX 2070 8GB
Dell OptiPlex 3070 SFF Core i7-8700 Win 10/11 pro 3 Ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell PowerEdge T340 Hexa Core E-2276G
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Procesor (CPU) | 12 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Tip Carcasa | Tower |
| Garantie | 1 An |
| Putere Sursa | 2X495W |
| OS: | Fara OS |
Dell Optiplex 5260 All in One i5-8500 win 10/11 Pro 3 ani
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 3.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7060 Mini PC i7-8700
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Mai mare de 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Latitude 5510 i7-10610U Windows 10/11 3 Ani Garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5420 Core i5-1135G7 win 10/11 3 ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Argintiu, Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5520 i5-1145G7 15.6 inch win 10/11 Pro 3 Ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5420 Core i7-1165G7 win 10/11 3 ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Argintiu, Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7070 SFF i5-9500
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell OptiPlex 3080 Mini PC i5-10500T Win 10/11 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i5-8265U
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Mai mica de 2GHz |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Monitor – Dell P2422H Black LED IPS
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Garantie | 3ANI |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, USB C |
| Stare Produs | Grad A |
Dell OptiPlex 7080 Mini PC i5-10500T win 10/11 Pro Gar. 3 Ani
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
DELL Latitude 5320 i5-1145G7 windows 10 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7060 SFF i5-9500
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Latitude 5410 14 inch i5-10210U Win 10/11 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (5)
- Desktop SFF (39)
- Mini Pc (60)
- Rackabil 1U (4)
- Rackabil 2U (5)
- Tower (57)
Procesor
- 12 x Xeon (2)
- 2 x Intel Xeon 16 Core (1)
- 2 x Xeon E5 (1)
- 2 x Xeon Gold (4)
- 2 x Xeon Platinum (4)
- 4 x Xeon (1)
- 2 x Intel 24 Core (2)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (2)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (1)
- 2 x Intel Xeon Ten Core (2)
- Core i3 (32)
- Core i5 (84)
- Core i7 (69)
- Core I9 (3)
- Intel Xeon 12 Core (1)
- Intel Xeon 14 Core (1)
- Intel Xeon Hexa Core (1)
Generatie Procesor
Memorie ram
- 0 GB max 1 TB (1)
- 128 GB ECC (1)
- 16 GB max 32 GB (35)
- 16 GB max 64 GB (13)
- 192 GB (2)
- 32 GB max 1 TB (7)
- 32 GB max 64 GB (5)
- 4 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 16 GB (12)
- 8 GB max 32 GB (88)
- 8 GB max 64 GB (23)
- 8 GB (2)
- 16 GB (8)
- 32 GB (5)
- 64 GB (7)
- 128 GB (1)
Memorie Tip
- DDR3 (17)
- DDR4 (172)
- DDR4 ECC (15)
- DDR4 ECC Unbuffered (3)
- DDR5 (4)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB (1)
- 1 TB SSD (14)
- 128 GB SSD (115)
- 2 TB (1)
- 2 TERA (1)
- 2 x 1.2 TB (2)
- 256 GB SSD (33)
- 256 SSD (1)
- 256GB SSD (2)
- 320 GB (1)
- 3TB (1)
- 512 GB SSD (31)
- 512 SSD (1)
- Alege lista (10)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1366x768 (1)
- 1680x1050 (2)
- 1920 x 1080 (6)
- 1920x1080 (26)
- 1920x1200 (4)
- 1920x1280 (1)
- 2560 x 1080 WQHD (2)
- 2560 x 1440 2K (1)
- 3840x2160 4K (1)
Tip Panel
- IPS (38)
- LED (50)
- TouchScreen (2)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (64)
- 2 x HDMI (1)
- 2 x RJ-45 (6)
- Bluetooth (4)
- boxe integrate (3)
- Casti Audio (3)
- Cititor carduri (32)
- Display Port (17)
- DisplayPort (90)
- DisplayPort out (1)
- DVI (5)
- e-SATA (1)
- HDMI (127)
- Hub USB (7)
- mini DisplayPort (6)
- Nespecificat (2)
- Port Serial (6)
- Retea (RJ-45) (178)
- Rj-45 (1)
- Serial (40)
- USB 2.0 (105)
- USB 3.0 (80)
- USB 3.1 (69)
- USB 3.2 (27)
- USB C (64)
- USB Type C (3)
- USB Type-C (32)
- VGA (32)
- Video Dedicata (4)
- Wi-Fi (36)
Sistem de operare
- Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro (1)
- Opt Win 11 Home/Pro (54)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (57)
- Win 10 Trial (7)
- Windows 11 Pro (3)
- Fara OS (13)
- Ubuntu (7)
- Windows 10 Pro (130)
- Windows 10 Pro (1)
Stare produs
- Grad A (222)
- Grad A- (3)
- Nou Open Box (1)
Garantie
- 1 An (20)
- 1 sau 3 ANI (59)
- 1, 2 sau 3 ANI (4)
- 1An (4)
- 3 Ani (2)
- 3ANI (136)






















