Monitoare refurbished de la Dell, Lenovo sau HP, care integrează monitorul și unitatea centrală într-un singur sistem compact. Potrivite pentru birou, acasă, aplicații office, internet sau multimedia, ocupând foarte puțin spațiu pe birou.
Articole vizualizate recent
Dell Precision 7550 i7-10875H Quadro T2000 Display 4K
Prețul inițial a fost: 2.850 lei.2.359 leiPrețul curent este: 2.359 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | 2300 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T2000 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP ProDesk 400 G5 Mini Pc i5-8500t Windows 10/11 Pro
Prețul inițial a fost: 1.224 lei.1.009 leiPrețul curent este: 1.009 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Lenovo M90q TIO24 Gen 4 All in One i5-10500t Win 10/11 Pro Gar. 3 Ani
Prețul inițial a fost: 2.724 lei.2.389 leiPrețul curent este: 2.389 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7080 Mini PC i5-10500T win 10/11 Pro Gar. 3 Ani
Prețul inițial a fost: 2.294 lei.1.895 leiPrețul curent este: 1.895 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
DELL Precision 3440 SFF i7-10700 win 10/11 pro 3 Ani
Prețul inițial a fost: 4.519 lei.3.635 leiPrețul curent este: 3.635 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7060 Mini PC i5-8500T Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 1.241 lei.1.089 leiPrețul curent este: 1.089 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














