Calculator – Dell OptiPlex 7010 USFF (miniPC)
Calculator – Dell OptiPlex 7010 USFF (miniPC). Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-3470 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::240GB SSD NOU sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Unitate optica:DVDRW
Retea:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate: 1 x RJ45
6 x USB (2 pe fata + 4 pe spate)
2 x DisplayPort
1 x Serial
1 x VGA
4 x Audio (2 pe fata + 2 pe spate)
Carcasa Model/Tip:Desktop USFF
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Dimensiuni: 23.67 cm x 6.5 cm x 24 cm
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 240 GB SSD |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.