Calculator – Dell Optiplex 790 USFF
Calculator – Dell Optiplex 790 USFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel QUAD Core i5-2400 Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2000
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x mini PCI Express conector
Porturi
1 x RJ45
7 x USB 2.0 (2 pe fata + 5 in spate)
2 x PS2
1 x Serial
1 x DisplayPort
1 x VGA
Carcasa Model/Tip:Desktop USFF (Mini PC)
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:cablu alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.