Calculator – Fujitsu Esprimo E9900
Calculator – Fujitsu Esprimo E9900. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel Core i5-650 Processor (4M Cache, 3.20 GHz)
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB 4 DIMM (DDR3) MAX 16 GB
Unitate Stocare::160 GB sau 250 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel Hd Graphics 1759 Mb share
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet 10/100/1000 MBit/s Intel 82567 LM
Conectivitate:1 x Audio line-in
1 x Audio line-out
1 x Front audio microphone
1 x Front audio headphone
12 x USB 2.0: 2 x USB front; 6 x USB rear; 4 x USB internal
1 x VGA via DVI to VGA adaptor (included for onboard graphics only)
1 x DisplayPort
1 x DVI
1 x Serial (RS-232) (9pin, 16 byte FIFO, 16550 compatible)
2 x Mouse / Keyboard (PS/2)
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Parallel
– 4 x Serial ATA
– thereof eSATA 2 (optional)
– Controller functions Serial ATA II
– NCQ and 3 GBit
-AHCI
– Raid 1/0
– alte detalii tehnice: click detalii
Sistem de operare:Windows 7 Professional COA Stiker (Acesta poate fii folosit DOAR pentru a achizitiona Licenta Windows Refurbished 7 Home/7 Pro – in caz contrar acesta fiind NEUTILIZABIL)
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Paralel, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Placa Video nVidia RTX 6000 24GB 384 bit GDDR6
Prețul inițial a fost: 8.520 lei.8.085 leiPrețul curent este: 8.085 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 24 GB |
| Garantie | 1 An |
















Reviews
There are no reviews yet.