calculator – Fujitsu Esprimo P3520
calculator – Fujitsu Esprimo P3520. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2400 MHz Intel QUAD Core2 Quad Processor Q6600 (8M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB)
Memorie RAM:4 GB DDR2 (vezi upgrade)
Unitate Stocare::160 GB sau 250 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel GMA 4500MHD Dynamic Video Memory Technology 5.0
Unitate optica:DVD-RW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 6 x USB 2.0
– 1 x VGA
– 1 x Serial
– 2 x PS2
– 1 x RJ45
– 3 x Audio
-1 x PCI Express x16
– 1 x PCI Express x1
– 2 x PCI
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |













Reviews
There are no reviews yet.