Calculator – Fujitsu Esprimo P910 Tower i5
Calculator – Fujitsu Esprimo P910 Tower i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-3470 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 sau vezi upgrade
Tip Memorie:579 10
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
1 x DVI
1 x DisplayPort
1 x Serial (RS-232)
1 x RJ45
8 x USB 2.0
4 x USB 3.0
2 x PS/2
Sloturi:
1 x PCI Express x16
1 x PCI Express x16 (wired x4)
1 x PCI Express x1
1 x PCI
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, e-SATA, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |

















Reviews
There are no reviews yet.