Calculator – FUJITSU Esprimo Q910 – mini PC
Calculator – FUJITSU Esprimo Q910 – mini PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2900 MHz Intel Core i5-3470T Processor 3M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::128 Gb SSD SSD 240GB + 90 lei specificati telefonic
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
2 x USB 2.0 (pe spate)
4 x USB 3.0 (2 pe fata + 2 pe spate)
1 x DisplayPort
1 x DVI
1 x Multicard Reader
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Sunet:HD Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni 185 x 188 x 54 mm
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |

















Reviews
There are no reviews yet.