Calculator – HP 8200 USDT (minipc) i3
Calculator – HP 8200 USDT (minipc) i3. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel Core i3-2100 Processor 3M Cache, 3.10 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2000
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 1 x RJ45
– 10 x USB 2.0 (4 pe fata + 6 pe spate)
– 2 x PS2
– 1 x DisplayPort
– 1 x VGA
– 4 x Audio (2 pe fata + 2 pe spate)
Carcasa Model/Tip:Desktop USFF (Mini PC)
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Mini pc
Culoare Negru
Dimensiuni 338 x 379 x 100 mm
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.