Calculator HP Compaq 500B
Calculator HP Compaq 500B. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3200 MHz Intel Pentium Dual Core Processor E5800 (2M Cache, 3.20 GHz, 800 MHz FSB)
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel GMA 4500MHD Dynamic Video Memory Technology 5.0 up to 796 MB
Unitate optica:DVD-ROM
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x display port
1 x vga
1 x RJ45 gigabit
1 x port serial
10 x USB 2.0 (4 fata, 6 spate)
Carcasa Model/Tip:MINITOWER
Sunet:High Definition audio with Realtek ALC261 codec; Digital Audio OUT
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.