Calculator – HP ProDesk 600 G1 Mini PC
Calculator – HP ProDesk 600 G1 Mini PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3600 MHz Intel Core i3-4350 Processor 4M Cache, 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD
Placa Video:Intel HD Graphics 4400
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:6 x USB 3.0
1 x VGA
2 x DisplayPort
1 x RJ45
3 x Audio
Sloturi:
1 x M.2 (Wireless)
1 x M.2 (stocare)
Carcasa Model/Tip:Micro Desktop
Sunet:Integrat Realtek ALC221
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni: 175 x 34 x 177 mm
Greutate: 4.1KG
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |

















Reviews
There are no reviews yet.