Calculator – HP ProDesk 600 G1 MT i7
Calculator – HP ProDesk 600 G1 MT i7. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3400 MHz Intel QUAD Core i7-4770 Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR2
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4600
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Sloturi PCI:
3 x PCIe x1
1 x PCIe x16
Porturi:
1 x RJ45
4 x USB 3.0 (2 pe fata)
6 x USB 2.0 (2 pe fata)
2 x PS2
1 x DisplayPort
1 x Serial
1 x VGA
4 x Audio (2 pe fata + 2 pe spate)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Home Refurbished + 70 lei pentru win 10 pro
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |















Reviews
There are no reviews yet.