Calculator – HP Z210 Workstaion
Calculator – HP Z210 Workstaion. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Quad Core Intel Core i5-2400 Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Ati Fire Pro V3800 512MB
Unitate optica:DVD-RW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:9 x USB 2.0
2 x DVI
3 x DisplayPort
1 x Serial
2 x PS2
1 x RJ45
2 x PCI Express x16
1 x PCI Express x8
2 x PCI Express x1
2 x PCI
3 x PCI
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:Audio Realtek HD ALC262
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
















Reviews
There are no reviews yet.