Calculator Lenovo ThinkCentre M91p USFF Quad Core (mini pc)
Calculator Lenovo ThinkCentre M91p USFF Quad Core (mini pc). Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2500 MHz Intel QUAD Core i5-2400S Processor 6M Cache, up to 3.30 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 Dynamic Video Memory Technology
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 8 x high speed USB 2.0 – 2 (front), 6 (back)
– 2 x internal high speed USB 2.0 (front)
– 2 x audio connectors (microphone in and audio out) on front panel
– 1 x integrated VGA port
– 1 x integrated display port
– Ethernet connector
– 3 x audio connectors (line in, audio out, and microphone in) on rear panel
– 2 x PS/2 for keyboard and mice
– Optional parallel by PCI-parallel card
Carcasa Model/Tip:Desktop USFF
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Sloturi de expansiune
PCI Express 2.0 x16 1
Alimentare externa (alimentator extern)
Putere sursa 240 W
Dimensiuni fizice
Culoare Negru
Dimensiuni 340 x 380 x 100 mm
Greutate 7 Kg
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920s SFF i3/i5/i7 GEN 8/9
Prețul inițial a fost: 1.184 lei.829 leiPrețul curent este: 829 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3, Core i5, Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8, Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core, 6 Core, 6 Core – 12 Tread, 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB, 6 MB, 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB C, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 3060 Micro Pc i5-9500t
Prețul inițial a fost: 1.483 lei.1.355 leiPrețul curent este: 1.355 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Workstation – Workstation HP Z4 G4 W-2225 RTX A2000
Prețul inițial a fost: 5.300 lei.4.695 leiPrețul curent este: 4.695 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 6 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 12 luni |
| Stare Produs | Grad A |



















Reviews
There are no reviews yet.