Calculator – Lenovo ThinkCentre M93p SFF
Calculator – Lenovo ThinkCentre M93p SFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-4570 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4600
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45 gigabit
2 x USB 2.0 spate
6 x USB 3.0 (4 spate + 2 fata)
1 x Serial
1 X VGA
2 x DisplayPort
5 x Audio line (2 fata + 3 spate)
Porturi:
1x PCI
1x PCI EXPRESS x 1
2x PCI EXPRESS x 16
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core, 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.