Calulator SH Fujitsu ESPRIMO E5720 Core 2 Duo
Calulator SH Fujitsu ESPRIMO E5720 Core 2 Duo. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Core 2 Duo Processor E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)
Alege Model Procesor:Intel Core 2 Duo
Memorie RAM:2 GB DDR2 sau 3, 4 GB (vezi upgrade)
Unitate Stocare::250 GB
Placa Video:On-board Intel? GMA3100 – up to 256MB shared memory
Unitate optica:DVD sau DVDRW vezi upgrade
Retea:Broadcom 5754(10/100/1000)
Conectivitate:x PCI-E 16x slot for low profile VGA card
1 x PCI-E 1x slot
2 x PCI slot for low profile card
4 x SATA interface
8 x USB 2.0 port (6 rear, 2 front)
2 x serial port
1 x paralel port (optional)
2 x PS/2 port
size: 100 x 340 x 380 mm
Carcasa Model/Tip:DESKTOP SFF
Sunet:Realtek ALC262 – High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z8 G4 2 x XEON 2 x Gold 6136 Win10/11 Pro Garantie 3 ani
Prețul inițial a fost: 13.933 lei.12.939 leiPrețul curent este: 12.939 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Twelve Core, 2 x Intel Xeon 18 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 12 Core – 24 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |

















Reviews
There are no reviews yet.