DELL Alienware Aurora R9 Gamming i7-9700 RTX 2060 2070 2080 Super 8GB GDDR6
DELL Alienware Aurora R9 Gamming i7-9700 RTX 2060 2070 2080 Super 8GB GDDR6. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3000 MHz Intel OCTA Core i7-9700 Processor 12M Cache, up to 4.70 GHz
Memorie RAM:64 GB DDR4
Unitate Stocare::1TB SSD M.2 NVMe
Placa Video:NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8GB DDR6
Conectivitate:5 x USB 2.0
3 x USB 3.0
1 x USB 3.1 Type C
1 x Ethernet (RJ-45)
6 x Audio jacks
1 x DisplayPort
3 x USB 3.0
1 x USB Type C
1 x Casti
1 x Microfon
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Integrata High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Tip Carcasa: MiddleTower
Sursa(W): 850
Culoare: Argintiu/Negru
Dimensiuni(mm): 481.6 x 222.8 x 431.9
Greutate (Kg): 17.8
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkPad X390 i5-8265U 13.3 inch Full HD
Prețul inițial a fost: 1.520 lei.1.295 leiPrețul curent este: 1.295 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.